ZAGINĄŁ KOTEK!!! Speedi

Dzien dobry
ZAGINĄŁ KOT! Prosimy o pomoc w udostępnianiu!
Wczoraj 12.06 w okolicach ul. Budkiewicza w Ząbkach zaginął nasz ukochany kot. Od tamtej pory nie wrócił do domu -zawsze wracam pierwszy raz nie ma go tak dlugo – bardzo sie o niego martwimy :
Cechy charakterystyczne:
​Ubarwienie: Biało-rudy. Ma bardzo charakterystyczne rude plamy na grzbiecie (wyglądają jak połączone ze sobą „łatki” wzdłuż kręgosłupa) oraz cały rudy, pręgowany ogon.
​Pyszczek: Biały z rudymi „plamkami” nad oczami i u nasady uszu oraz małą rudą plamką przy nosku po prawej stronie.
​Charakter jest spokojny i daje sie glaskac obcym osobom.
Jeśli ktokolwiek go widział lub wie, gdzie może przebywać, błagamy o kontakt o każdej porze dnia i nocy! Tel 505207977

Ogłoszenia zaginionych zwierząt

Zobacz pozostałe ogłoszenia

Każde kliknięcie może być kluczem do ponownego połączenia utraconych zwierząt z ich kochającymi rodzinami