Zaginęła 16-letnia suczka Saba

13 maja zaginęła 16-letnia suczka – wyszła z domu ok. godziny 20:00 na osiedlu PATRIA w Tomicach.

Od tego czasu doszły nas słuchy, że była widziana przy WCK Wadowice, przy straży w Wadowicach/Aldi, między blokami przy WCK, jak i na Zawale.

Błagam o kontakt i zabezpieczenie psa, jeśli ktoś ją zobaczy.

Przewidziana nagroda.

Pies niedosłyszy, niedowidzi, ale jest bardzo przyjazny do dorosłych i dzieci. Jest też lekko lękliwy. Nigdy nie warczy.

Rudy kolor, białe łapki, wielkość: do połowy łydki.

Numery telefonu: jeśli brak odbioru – PROSZĘ O SMS.

Ogłoszenia zaginionych zwierząt

Zobacz pozostałe ogłoszenia

Każde kliknięcie może być kluczem do ponownego połączenia utraconych zwierząt z ich kochającymi rodzinami