Zaginęła 16-letnia suczka Saba
13 maja zaginęła 16-letnia suczka – wyszła z domu ok. godziny 20:00 na osiedlu PATRIA w Tomicach.
Od tego czasu doszły nas słuchy, że była widziana przy WCK Wadowice, przy straży w Wadowicach/Aldi, między blokami przy WCK, jak i na Zawale.
Błagam o kontakt i zabezpieczenie psa, jeśli ktoś ją zobaczy.
Przewidziana nagroda.
Pies niedosłyszy, niedowidzi, ale jest bardzo przyjazny do dorosłych i dzieci. Jest też lekko lękliwy. Nigdy nie warczy.
Rudy kolor, białe łapki, wielkość: do połowy łydki.
Numery telefonu: jeśli brak odbioru – PROSZĘ O SMS.
Ogłoszenia zaginionych zwierząt
Zobacz pozostałe ogłoszenia
Każde kliknięcie może być kluczem do ponownego połączenia utraconych zwierząt z ich kochającymi rodzinami