Zaginął kot Fernando
8.05.26 r w godzinach wieczornych nasz kochany Ferduś wyszedł na spacer i do dziś nie wrócił. Mieszkamy w dzielnicy Dziesiąta na ulicy Zamenhofa Lublin. Bardzo się o niego martwimy i będziemy wdzięczni za każdą informację o nim. Ferdek to kot egzotyczny ma taki maleńki spłaszczony nosek jak psy mopsy,jest duży,biały z brązowymi znacznikami i brązowym ogonkiem oraz gęsta puszysta sierścią. Prosimy o pomoc .Każda informacja jest dla nas nadzieją na odnalezienie naszego puszka.
Ogłoszenia zaginionych zwierząt
Zobacz pozostałe ogłoszenia
Każde kliknięcie może być kluczem do ponownego połączenia utraconych zwierząt z ich kochającymi rodzinami